XXI Sympozjum Młodych Oceanografów - komunikat II

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Sympozjum Młodych Oceanografów, które odbędzie się 6 grudnia 2024 r. od godziny 9:15 w Auditorium oceanographorum, w budynku Oceanografii, w Gdyni, Al. Marszałka Piłsudskiego 46.

W Sympozjum mogą brać udział studenci, doktoranci oraz pracownicy naukowi, którzy nie uzyskali stopnia doktora i prowadzą badania naukowe ściśle powiązane z morzem.

Najlepsze wystąpienia zostaną nagrodzone przez Kapitułę SMO, w skład której wchodzą profesorowie z największych ośrodków naukowych Pomorza.

KOMUNIKAT II

Rejestracja uczestników (od 30 września do 12 listopada 2024r.) odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie zgłoszenia oraz streszczenia wystąpienia do dr Igi Nehring, Sekretarza Kapituły SMO, na adres: iga.nehring@ug.edu.pl.

Wszystkie informacje i kolejne  komunikaty dotyczące sympozjum dostępne będą na stronie internetowej Wydziału Oceanografii i Geografii UG;  fanpage ’u Sympozjum Młodych Oceanografów oraz na fanpage ’u Katedry Oceanografii Chemicznej i Geologii Morza

Karta zgłoszeniowa oraz wzór streszczenia znajdują się w załączniku do niniejszego komunikatu.

Komitet Organizacyjny Sympozjum Młodych Oceanografów
dr hab. Anita Lewandowska, prof. UG-  Przewodnicząca Kapituły Naukowej
dr Iga Nehring- Sekretarz Sympozjum

W sprawie Sympozjum można kontaktować się mailowo: iga.nehring@ug.edu.pl

Tekst za: dr I. Nehring

KOMUNIKAT I

Doktoranci i pracownicy naukowi ubiegać się będą o nagrody imienia prof. Lucyny Falkowskiej, prof. Krzysztofa Skóry, prof. Haliny Piekarek-Jankowskiej, ufundowane przez Dziekana Wydziału Oceanografii i Geografii UG.

Studenci mają możliwość zdobycia nagrody „Nadzieja Oceanografii”, ufundowanej przez Prorektora ds. Studentów i Jakości Kształcenia UG. Przewidziano również nagrody za najlepsze postery.

Komunikat II z dalszymi informacjami dotyczącymi Sympozjum zostanie zamieszczony na stronie internetowej Wydziału Oceanografii i Geografii UG w połowie września 2024 r. Rejestracja uczestników rozpocznie się 30 września 2024 r.

W Sympozjum mogą brać udział osoby, które już uczestniczyły w poprzednich edycjach, za wyjątkiem tych, które były laureatami.

Komitet Organizacyjny Sympozjum Młodych Oceanografów
dr hab. Anita Lewandowska, prof. UG- Przewodnicząca Kapituły
dr Iga Nehring- Sekretarz Kapituły; e-mail: iga.nehring@ug.edu.pl

Tekst za: dr I. Nehring